ua
UA EN

Новини

Компанія "Я-Мастерс" стала Золотим Сертифікованим Партнером компанії "1С-Бітрікс", провідного російського розробника систем управління сайтами і корпоративними порталами. На сьогоднішній день в Україні діють 23 Золотих Сертифікованих Партнера.
Запущено в ефір, інтернет магазин з продажу ліцензійного програмного забезпечення Софтлист. Проект добре відображає поточний рівень технічних можливостей компанії Я-Мастерс. Ми справді пишаємося цим проектом!
article 1
16.10.2015 12:26:00
Компанії «1С-Бітрікс» отримала експертний висновок від Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України на програмний продукт «1С-Бітрікс: Управління сайтом».

Джеймі Андерсон, професор стратегічного менеджменту в Lorange Institute of Business в Цюріху і London School of Business, володар титулу "Гуру менеджменту" від The ​​Financial Times, в кінці листопада був в Києві. На своєму майстер-класі Джеймі говорив про секрети креативного мислення і його використання у вирішенні практичних завдань. ЛІГА.net зібрала важливі моменти його виступу.

Ми живемо зараз в складному світі. Зміни відбуваються так швидко, що встежити за всім практично неможливо. Вже настав той переломний момент, коли навчитися мислити по-іншому, ширше звичних рамок, не просто бажання прогресивного людини, а нагальна потреба.