ua
UA EN

Просування сайту

Просування сайту
  • Контекстна реклама - для тих, хто чекає гарантований результат - через 3 дні телефони повинні дзвонити, а Замовники будуть замовляти! Будучи сертифікованими в Google і Яндекс, маючи досвід ведення більше 500 кампаній в самих різних сферах, наші настройки гарантовано ефективніше реклами ваших конкурентів.

  • Класичне seo - для тих, хто розчарувався в ціні за клік по рекламі, і бачить величезний потенціал в ТОП 10 Google. До слова, ми не бачимо проблем в алгоритмах пошукових систем, як би вони мило не називалося (Панда, Пінгвін, ...). Наші Замовники все одно як були так і залишилися в ТОП 10. Можливо через те, що наші сайти просто люблять пошуковики, а можливо, через добре розуміння основ seo. Проте наші сайти ви легко знайдете в ТОП 10 по запитам "прокат авто", "рекрутингове агентство", "ремонт квартир київ", "замовити акваріум" або "одяг з Китаю" і багатьом іншим.

  • Трафікове просування - для тих Замовників, хто розуміє, що цільовий відвідувач сайту повинен обходитися максимально дешево, і неважливо, звідки саме він зайшов на сайт. Це може бути Google пошук, а може youtube, або спеціалізований майданчик. Наше завдання - знайти будь-які способи залучення за мінімальною ціною. З такими завданнями ми успішно справляємося вже більше двох років.

  • Сторінки захоплення (landing pages) - всього 5 РОБОЧИХ днів -  і у вас з'явиться найефективніший  на сьогодні  інструмент продажів! A / B тестування прикрутимо!

  • Персональний менеджер, який завжди проаналізує стан ресурсу, його позиції та проконсультує з будь-яких питань роботи та розвитку сайту.


Замовити

Наприклад: Valiera Введіть Ім’я
Введіть Телефон
Відправити
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.