ua
UA EN

Створення логотипу

Створення логотипу
Чи варто створювати логотип?

Ми дуже часто чуємо це запитання від наших клієнтів. Як правило ми відповідаємо: «Так, логотип - найважливіша складова Вашого бренду! »

Створюючи дизайн сайту, придумуючи доменне ім'я, слоган, фірмовий стиль і логотип - ми ніби збираємо образ вашої компанії для вашого клієнта. Саме по цих елементах він судитиме перші хвилини після заходу на сайт про те, чи варто йому продовжувати знайомство з вашою пропозицією. І як хочеться, щоб усі ці елементи підштовхнули клієнта до контакту з вами.


Чи можна створити дизайн сайту, а потім замовити логотип?

Немає нічого неможливого! Однак, наша практика показує, що гармонійніше вибудовується концепція, коли спочатку створюється логотип, а потім він  використовується в дизайні сайту.


Чи можна використовувати існуючий логотип без доопрацювання?

Багато компаній за час свого існування вже розробили логотип. Ми постараємося подивитися на нього очима клієнта. Якщо він виглядає сучасно, емоційно і привабливо - ми порадимо залишити його. В іншому випадку, порекомендуємо створити новий або зробити редизайн (осучаснити лого).


Чому вартість логотипу так висока?

Заявлена ​​нами ціна сформована виходячи з трудомісткості створення. У нашій компанії логотипами займається художник-графік, який генерує ідеї і втілює їх до того моменту, поки Ви не затвердите роботу. Ми надаємо начерки логотипів по 7-10 штук. Логотип - занадто важлива частина бренду, його основа. Щоб завоювати своє місце, позиціонувати себе в сегменті ринку максимально міцно - логотип повинен бути досконалим.


ПРИКЛАДИ СТВОРЕНИХ НАМИ ЛОГОТИПІВ:

  

Створення логотипу для салону

«100%Интерьер»

 

Створення логотипу групи

компаній «Imperia»

Створення логотипу для меблів

«Ingineer»

 

Створення логотипу для магазина

«Лотос»

 

Створення логотипу для компанії

«Озон М'юзик»

 

Створення логотипу для компанії

«Соколглаз»

 

Створення логотипу для компанії

«Укритарм»

 

Створення логотипу для пекарні

«Урожай»

 

Створення логотипу для

«BEAUTY LAND»Замовити

Наприклад: Valiera Введіть Ім’я
Введіть Телефон
Відправити
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.