ua
UA EN

ІНТЕГРАЦІЯ З 1C

ІНТЕГРАЦІЯ З 1C

ПРИРОДНА ІНТЕГРАЦІЯ «З КОРОБКИ»

 integraciya_BUS_1C.jpg

Для реалізації інтеграції не потрібно купувати будь-яких додаткових модулів або конфігурацій. Купуючи «1С: Управління торгівлею» і «1С-Бітрікс: Управління сайтом» ви автоматично отримуєте необхідний функціонал.

Ви також можете поліпшити функціонал інтеграції, скачавши і встановивши безкоштовний модуль для 1С: Підприємство.


ШИРОКИЙ ФУНКЦІОНАЛ

Ми передбачили автоматизацію великої кількості завдань, що стоять перед інтернет-магазином, а також кілька різних бізнес-моделей роботи функціональних блоків. Модулі інтеграції містять безліч налаштувань, що практично завжди дозволяє підлаштуватися під бізнес-процеси вашої компанії.


ПРОСТОТА НАСТРОЙКИ

Для того, щоб забезпечити інтеграцію не потрібно володіти спеціальними знаннями в програмуванні або веб-технологіях. Установки прості і зрозумілі для користувача, який володіє загальними навичками роботи з комп'ютером і базовими знаннями продуктів «1С» і «1С-Бітрікс».


МОЖЛИВІСТЬ АВТОМАТИЧНОЇ РОБОТИ ЗА РОЗКЛАДОМ

Функціонал інтеграції може працювати абсолютно непомітно для співробітників, не навантажуючи їх рутинними операціями.

Ви можете налаштувати автоматичний двосторонній обмін даними за розкладом, і система буде виконувати задані операції в зазначені тимчасові інтервали. Для адміністраторів можливе отримання звітів про результати обміну.


REAL-TIME ОБМІН З «1С»

Real-time обмін з «1С» - це технологія двосторонньої безперервного зв'язку між «1С-Бітрікс: Управління сайтом» і «1С». Система забезпечує обмін даними в режимі реального часу між цими програмними продуктами. Вона не вимагає установки окремого сервера і спеціальних налаштувань. Система стабільно працює практично на будь-якому «залізі», мінімально навантажуючи інтернет-магазин і «1С».

  Отримати інформацію в режимі реального часу можна:

  • з «1С» в інтернет-магазин - про товари, ціни, залишки в рамках замовлень;
  • з магазину в «1С» - на замовлення, статусам, платіжним системам, покупцям, контрагентам.

БЕЗПЕКА

Ніякі погрози безпеки сайту не можуть загрожувати безпеці ваших даних в «1С» & nbsp;

Веб-сайт працює на віддаленому хостингу і не має доступу до системи «1С» і її базі даних. Тільки в «1С» зберігається необхідна інформація для роботи з веб-сайтом: адреса сервера і дані для виконання аутентифікації. Для сайту запит від 1С - це типовий запит від користувача, який потрібно обробити відповідно до його правами.

Порушення безпеки «1С» теж не загрожує безпеці веб-сайту, оскільки, як правило, обмін виконується від прав користувача, який має досить обмеженими правами (тільки робота з товарами і замовленнями), і в принципі не може завдати скільки-небудь особливої шкоди веб -Сайти.


ПРОДУКТИВНІСТЬ

Ваш інтернет-магазин може працювати з величезною кількістю відвідувачів, одночасно багато з них можуть працювати з каталогом продукції, здійснювати замовлення товару.

Сайт може витримувати будь-яке навантаження, при цьому не впливати на продуктивність «1С» & nbsp;

Навантаження на «1С» залежить тільки від налаштувань обміну даними, які виконає адміністратор: обсягу каталогу товарів, наявності зображень і атрибутів і частоти обміну даними. Найбільш ресурсномістка процедура для «1С» - це підготовка великої кількості номенклатурних позицій для вивантаження. Але за рахунок системи контролю змінених позицій, при кожному сеансі обміну будуть вивантажені тільки ті товари, дані по яких були змінені. Часто це не одиниці або десятки товарів, і таке навантаження зовсім непомітна.


ВІДКРИТИЙ ФОРМАТ І ПРОТОКОЛ ОБМІНУ

Інтеграція заснована на застосуванні відкритого формату обміну комерційною інформацією CommerceML.

Протокол обміну докладно документованийЗамовити

Наприклад: Valiera Введіть Ім’я
Введіть Телефон
Відправити
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.